Prosinec 2010

Veselé Vánoce:)

23. prosince 2010 v 22:39 | Ája |  Zprávičky
Ahojky, přeji vám všem krásné Vánoce, aby se vám splnila všechna přání o dárečcích, ale hlavně to, jak jste si Vánoce vysnili :) Přes svátky tu nebudu, jedeme na hory a já si předsevzala, že si s sebou nevezmu počítač... přeji vám tdy rovnou i Š'TASTNÝ NOVÝ ROK!!!!!! Doufám, že se budete mít skvěle a že budete na blog chodit dál :)

Noční můra- část 8.

22. prosince 2010 v 12:32 | Ája |  Povídky od vás
Tak, tohle je poslední díl povídky Noční můra, líbila se vám?! mě jo, a to pěkně....

NOČNÍ MŮRA - VIII ČÁST

To co poté následovalo se odehrálo velmi rychle. Členové kontrarozvědky doprovázení oddílem SWAT obsadili budovu FBI. Zabavili vše, počítače, videonahrávky, záznamové knihy, prostě vše, co by mohlo obsahovat jakékoliv důkazy. Telefonní linky odpojily a ponechali všechny zaměstnance FBI v budově a podrobili je výslechu. Žádnému agentovi se to nelíbilo. Celou dobu stáli na straně práva a najedou z nich byli podezřelí.


Tajemství- část 11.

16. prosince 2010 v 15:45 | Ája |  Povídky
4auky, tak, poslední díl Tajemství je tu.. snad se vám povídka líbila?! Vzpomínám si jak jsem začínala :D ale mě se docela líbí. Pokračování už bude více realistické, doufám že se bude taky líbit. Pište mi do komentářů, jak se vám celá povídka líbila, co se nelíbilo apod. díky :)

Tajemství- část 11.

Všichni se na sebe podívají, nemají tušení, co stojí na tom osudném listě papíru. "Zajímalo by mě, co tam píšou." Povídá David. "To nás všechny." Odvětí Megan.


Noční můra- část 7.

13. prosince 2010 v 18:12 | Ája |  Povídky od vás
NOČNÍ MŮRA - VII ČÁST

Charlie seděl ve výslechové místnosti. Před tím tam byl několikrát, ale vždy na straně vyšetřovatelů. Dnes poprvé jako vyšetřovaný. Byl unavený a nervózní. Věděl co přijde, že za pár minut bude po všem. Už to chtěl mít konečně za sebou.
David a Megan a Don se na něj díval skrz zrcadlo. Nechtěli věřit, že jejich noční můra se naplnila.
"Můžeme začít?" zeptala se Megan.

Tajemství- část 10.

9. prosince 2010 v 15:43 | Ája |  Povídky
Ahojky, další díl povídky Tajemství, tohle je předposlední díl, ale už chystám pokráčko. Mám ale teď tzv. blok takže nevím, kdy to zase zveřejním... :)

Tajemství-část 10.

"Megan, dej prosím vzorek Lucyiny DNA do laborky. Až přijdou výsledky, ať mi zavolají. Chci to vědět jako první." Na tváři se Megan objevil překvapivý výraz, ale neprotestovala. "Dobře, já tam teda zajdu. Co budeš dělat ty?" Vím přesně, co budu dělat, povídat si. "Půjdu za ní. Třeba mi poví něco, co by pomohlo." "Ok" Otevřu dveře. "Zdravím" usměju se. "Ale já už vám všechno řekla. Víc už nevím!"

Don- část 8.

9. prosince 2010 v 15:41 | Ája |  Povídky od vás
Ahojky, tak tu mám další díl povídky Don, určitě se bude líbit:)
            DON VIII.
"Volal mi doktor Logen,"řekl jenom a rychle odešel k autu. Spěchal do nemocnice. Cestou do nemocnice překročil všechny možné dopravní předpisy. U nemocnice zastavil v rekordním čase. Cestou na oddělení, kde ležel Colby, běžel. Hned narazil na doktora Logena.

Noční můra- část 6.

6. prosince 2010 v 16:15 | Ája |  Povídky od vás
Jako vždy je celá povídka v celém článku...

NOČNÍ MŮRA - VI ČÁST


"Done!" křikla na něj Megan z kanceláře. "Něco máme!"
Don i David se přidali k Megan a Amitě v kanceláři. "Povídej,"
Slova se ujala Amita. "Na několika záběrech, vlastně hodně záběrech, máme podezřelého muže."
"Jak podezřelého?" zajímal se Don.
"Nic konkrétního," zavrtěla hlavou Megan, "ale jeho chování. Ani jednou se nepodíval směrem, ke jsou kamery. Přesněji, stál vždy tak, aby jej kamera nedokázala zabrat."
"Víme, kdo to je?" zeptal se David.
"Zkusíme to projekt jedním programe na rozpoznávání proporcí," navrhla Amita, "třeba něco dostaneme."
"Co ty přepisy?" zeptal se Don.
"Projeli jsme ty nahrávky jedním speciálním programem a podařilo se nám udělat přepis rozhovorů Colbyho Granger s Dwayne Carterem a Colbyho a Charlie. Tedy, přesněji řečeno, máme přepis jen Colbyho odpovědi, protože Charlie byl kameře skryt. Bude to za několik minut," informovala jej Amita když v tom, začala tiskárna pípat. Megan si vzala papíry, který vyjely z tiskárny a začetla se.
"Máme celkem zajímavé informace, ale myslím, že se nikomu líbit nebudou." Podala přepisy Donovi třesoucí rukou.
Don nevěděl, jestli chce ten přepis vidět. Nevěděl, jestli chce zjistit pravdu o Charlieho spojení s Colby Grangerem. Pokaždé, když na něco narazili, posunulo je to blíž k Charliemu. Vše ukazovalo na to, že Charlie byl do něčeho zapletený. I když nevěděl, do čeho, věděl, že je Charlie až po krk v maléru.
"Fajn, ukaž mi to." Nejdříve si vzal do ruku přepis rozhovoru mezi Dwayne a Colby.