Září 2012

Střelba-5. část

17. září 2012 v 20:06 | Ája |  Povídky od vás
Evka poslala rovnou dvě části, tedy tady je ta druhá ;)
Ujížděl na centrálu FBI. Celou cestu si nadával si. Jak to že mu to nedošlo hned, jakmile to řekla? Na co myslel? Přece to je možnost, jak jej dostat. V hlavě si znovu přehrával rozhovor s Elenou.

Ve chvíli, kdy mu to došlo, zavolal si Elenu zpět. Ta se se celá bledá vrátila do kanceláře v obavách, že si to snad rozmyslel.
"Eleno, odkud a kdy jste se mi nabourala do počítače?" zeptal se přímo, "byl to váš počítač?"
Elena byla celá bledá. Dívala se na Charlieho se strachem, neschopná slova.
"Naše domluva platí." Ujistil jí. Na jejím podvodu mu momentálně nezáleželo, potřeboval zjistit vše, co Elena ví.

Střelba-4. část

17. září 2012 v 20:05 | Ája |  Povídky od vás
V první řadě je určitě na místě vysvětlení, proč to tak dlouho trvalo. Problém byl v uveřejňování článků na blog.cz. Náš milý administrátor si totiž krapet pohrál s nastavením a pro zveřejňování příspěvků bylo potřeba zaškrtnout si "takové malé políčko" kteér byste normálně asi přehlédly. Navíc komunikace přes mail taky není zrovna nejrychlejší, takže tak.. teď už ale další části Evčiny povídky

"O koho jde?" zeptal se pochůzkáře.
"Jmenuje se Tompkins, pane," odpovídal mu policista. Byl na místě činu jako první. Pečlivě jej zajistil, aby se k oběti nikdo nedostal, zejména novináři. "Je to prodavač v místním fastfoodu."
Don chvíli stál a prohlížel si oběť. Znal ho. Několikrát do měsíce si u něj objednávali pizzu, či jiné jídlo, když se jim nechtělo vařit.
"To je zlý," kroutila hlavou Megan, "hodně zlý."